неділя, 12 січня 2014 р.

Вікторина для учнів, членів шкільних клубів підприємництва

Позаду Новорічні свята, залишився тільки старий новий рік і хрещення.

Ми бажаємо всім здоров´я, злагоди, добробуту та успіхів! Нехай 2014 рік буде багатим на посмішки, добрі справи та приводи для гарного настрою! І нехай саме в цьому році виповниться Ваша найзаповітніша мрія! А всі члени нашого шкільного клубу «Forbes VO» успішно здадуть ЗНО і стануть студентами омріяних навчальних закладів!

Я маю надію, що Ви зустріли Новий рік в дружній веселій компанії, відмінно відпочили  на зимових канікулах, погуляли, повеселилися.
Але вже завтра  13 числа чекає нас школа. Починаємо працювати і мені хочеться запропонувати вам вікторину. http://khersonakademy.blogspot.com/

Відомі підприємці
(вікторина для учнів, членів шкільних клубів підприємництва)
Філончук З.В.
 1.   Банкір, який ввів термін «підприємництво», визначивши його як особливий фактор виробництва, для якого завжди характерний ризик.
 2.  Компанія, яка здійснила справжній переворот у сфері громадського харчування, а її керівник починав як продавець обладнання для газованих напоїв у компанії «Малті-Міксер». 
 3.  Свої перші 25 центів він заробив у дитинстві за малюнок – точну копію сусідського коня, а згодом запропонував та втілив ідею парку розваг.
 4.   Ця підприємлива жінка однією з перших запропонувала своїм клієнтам перед купівлею продукції своєї фірми безкоштовні випробування зразків парфумерії та косметики. «Ви ніколи не зможете сказати їй «ні», і в цьому один із секретів її успіху», - так говорили про неї компаньйони.
 5.    Один із найвідоміших інвесторів та благодійників, майновий стан якого на 23.11.2012 р. оцінювався у 46,5 млрд. доларів США. Свій перший прибуток він отримав у шість років у розмірі 5 центів.
 6.    Цей підприємець у 1848 році запатентував процес виробництва сорочок і організував власну фабрику. Проте поступово йому вдалося створити одну із самих відомих в світі компаній з виробництва зброї.
 7.   Він створив автомобіль, який став доступним широкому колу простих людей у США (так званий народний автомобіль).  
 8.   Йому слід завдячувати створенням першого комп’ютера Apple. Цього відомого підприємця називали «Його величність».        
 9.   Найбільша в світі компанія з виробництва програмного забезпечення, керівник якої став наймолодшим у світі міліонером.       
 10. Засновник міжнародної компанії, який у 20-річному віці поїхав з Німеччини, щоб узяти участь у золотій лихоманці у Каліфорнії, та створив виріб, який і досі є популярним у світі.    
 11. Він отримав 29 Оскарів, став власником майна, яке оцінювалось у 80 млн. доларів.     
 12. Керівник цієї компанії вперше запропонував розміщувати рекламу на вивісках навколо футбольного поля.       
 13. Засновник міжнародної освітньої компанії «Rich Dad’s Organization», яка навчала студентів бізнесу та інвестуванню. Автор 3-х книг, які були в рейтингу 10 кращих бестселерів відомих американських видань.
 14. Підприємець, який став першою людиною в світі, чий статок перевищив мільярд доларів.      
 15. Перша і єдина жінка, яка обійняла посаду СЕО за всю історію Xerox –компанії, котра славиться тим, що воліє брати на роботу чоловіків. За версією Fortune, вона посідає п’яте місце серед найбільш високооплачуваних жінок США ($12,8 млн на рік). Цікаво, що керівникне має бізнес-освіти, вона отримала лише диплом журналіста-філолога.
 16. У дитинстві він мріяв мати власний автомобіль. У 1946 році створив власну компанію з виробництва мотоциклів і за 5 років «знищив» 250 конкурентів.       
 17. Все почалося у 1920 році в невеличкому баварському містечку. 20-річний чоботар і спортсмен-любитель власноруч пошив перші туфлі для бігу. У 1948 році зареєстрував власну компанію, яка відразу взяла потужний старт.      
 18. Вона виросла у сирітському притулку і багато років вимушена була носити форму. Саме вона придумала носити сумку через плече та спідницю за коліно. У 2002 році вартість бренда її імені склала 4, 272 млрд. доларів США.            
 19. Йому доводилося допомагати мамі на кухні, яка робила солодощі на дому, а потім продавала їх. Вже в дитинстві він вирішив, що буде займатися цим завжди. В 19 років, відкрив власну торгівлю солодощами.                
 20. Він успадкував збиткову провінційну газету «The Adelaide News» і рішуче взявся за її розвиток, а незабаром почав скуповувати невеликі видання в інших містах. Через кілька років придбав велику популярну газету «Sydney’s Daily Mail». Новий власник реформував газету в манері, яка згодом стала його «візитною карткою».    

      

   Відповіді  на питання принести шкільним лідерам Салтан Л.О. , Масинець А.О. 13 або 14 січня 2014 року.


3 коментарі:

 1. Вам нужен быстрый кредит? Мы можем помочь вам с кредита вам нужно.
  Мы предлагаем персональные кредиты и кредиты на развитие бизнеса.
  Личные кредиты (от $ 1000 - $ 50 000)
  Бизнес-кредиты (от $ 5000 - 10 000 $ 000)
  Годовая процентная ставка составляет 3%.

  Ниже приведена форма заявки на кредит. Заполните его правильно и отправить его нам.
  Ваши Полные имена .....
  Ваш Текущий домашний адрес .....
  Твоя страна.....
  Ваш город .....
  Номер твоего мобильного.....
  Ваш возраст.....
  Мужчина или женщина.....
  Ваше семейное положение .....
  Твоя профессия.....
  Ваш ежемесячный доход .....
  Сумма кредита Обязательный, как .....
  Цель займа .....
  Срок кредита / Продолжительность .....

  Как только мы получим эти детали от вас, мы начнем процесс вашего кредита сразу.

  E-MAIL: preeminent.loans@gmail.com

  спасибо

  ВідповістиВидалити
 2. Я настільки вдячна Elegantloanfirm за те, що допомогла мені отримати кредит у розмірі 600 000,00 доларів США за допомогою кредитного працівника Расса Гаррі, що я вам вічно вдячний. моє життя перевернулося, мої фінанси влаштувалися, я зараз є власною справою, яку я використовую для піклування про потреби моїх сімей. Я настільки вдячний вам, містер Русс, і Бог вас благословить. Ви можете зв’язатися з ними за фінансовою допомогою електронною поштою: Elegantloanfirm@hotmail.com для отримання фінансової допомоги.

  ВідповістиВидалити
 3. СВИДЕТЕЛЬСТВО О ПОЛУЧЕНИИ КРЕДИТА НА 300000 долларов США ОТ ФИНАНСОВОЙ КОМПАНИИ НА ПОСЛЕДНЕЙ НЕДЕЛЕ Электронное письмо для немедленного ответа: drbenjaminfinance@gmail.com

  Нужна ли вам ссуда для открытия бизнеса или выплаты долгов? {Доктор Бенджамин Скарлет Оуэн} также может помочь вам с законным предложением о ссуде. Он также помог некоторым другим моим коллегам с ссудой. Получите свою пустую банкоматную карту или КРЕДИТНУЮ КАРТУ, которая работает во всех банкоматах по всему миру, с помощью BENJAMIN LOAN FINANCE. С помощью BENJAMIN LOAN FINANCE карты банкоматов можно использовать для снятия в банкоматах или свайпом, в магазинах и точках продаж. они раздают эти карты всем заинтересованным клиентам по всему миру. Если вам нужна ссуда без затрат / стресса, он станет подходящим кредитором, чтобы избавиться от ваших финансовых проблем и кризиса сегодня. BENJAMIN LOAN FINANCE хранит всю информацию о том, как быстро и безболезненно получить деньги через WhatsApp +19292227023 Электронная почта drbenjaminfinance@gmail.com

  ВідповістиВидалити